12 446-66-76          12 446-66-86

Polityka prywatności

Kodeks Cywilny:
Nieruchomości oraz opis usług lub towarów prezentowany w naszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji lub umowy.

Prawa autorskie:
Cała zawartość niniejszego serwisu jest własnością spółki jawnej Kontur Nieruchomości, o ile nie zaznaczono inaczej. Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do rysunków, grafik, tekstu, oraz innych treści należą do spółki Kontur Nieruchomości i nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób bez zgody właściciela. Można kopiować, zapisywać i przesyłać na wskazany adres mailowy niektóre części tego serwisu internetowego do swojego komputera, do osobistego użytku (dotyczy to różnego rodzaju porad oraz informacji o nieruchomościach oraz ilustracji). Zabronione jest jednak kopiowanie, modyfikowanie, wysyłanie, czy przekształcanie w inny sposób w inną formę programu, kodu lub obrazu będącego własnością Kontur Nieruchomości do jakiegokolwiek innego utworu, w tym również do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie informacji w inny sposób związany z ich upublicznianiem lub z celami komercyjnymi. Wszystkie znaki towarowe nienależące do spółki jawnej Kontur Nieruchomości zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Strony wskazywane w linkach, niebędące własnością spółki jawnej Kontur Nieruchomości, są chronione prawami autorskimi ich autorów i właścicieli.

Ochrona prywatności:
Respektujemy Twoje prawo do prywatności. Dziękując za zaufanie, jakim obdarzasz nas wchodząc na tą stronę, chcielibyśmy Cię zapewnić, że możesz być pewien, że wszystkie Twoje prawa zostaną poszanowane.

Dane osobowe:
Wszystkie dane, jakie nam udostępniasz pozostają tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. W żadnym wypadku nie przekazujemy ich osobom trzecim. Pytając Cię o Twoje preferencje, opinie i sugestie, robimy to po to, aby jeszcze lepiej dostosować stronę oraz oferty do Twoich potrzeb. Informacje, jakie nam pozostawisz - imię, nazwisko, adres e-mail, dane o nieruchomościach, pozostaną znane tylko i wyłącznie nam - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zmian.).

Informacje uzyskiwane automatycznie:
Otrzymujemy i zbieramy także informacje dotyczące statystyk naszego serwisu internetowego, oraz pozostawione w plikach cookies, takie jak: ilość osób, które nas odwiedziły, jak często nas odwiedziły i z jakich miejsc w sieci. Informacje te nie mogą być i nie będą wykorzystywane w żaden sposób, który naruszałyby Twoje prawa.

Uwagi końcowe:
Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty materialne, moralne, cywilne lub inne mogące wyniknąć z posłużenia się informacją zawartą w serwisie internetowym oraz serwisie LokaleNET. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby informacje podawane w serwisie oraz materiałach drukowanych były rzetelne i aktualne.

Serwer portalu kontur24.pl oraz LokaleNET nie jest połączony z innymi podsystemami Systemu Księgowości do obsługi Wspólnot Mieszkaniowych ani z siecią wewnętrzną spółki KONTUR NIERUCHOMOŚCI. Nie są na nim przechowywane żadne dane osobowe.

Powyższe zastrzeżenia mogą ulec zmianie w dowolnym terminie, zgodnie z prawem autorskim oraz innymi prawami obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Nasi partnerzy

part_adwokaci.jpgpart_argox.jpgpart_galactica.jpgpart_mmsoft.jpgpart_otin.jpgpart_pkobp.jpgpart_solemo.jpgpart_tomaszek.jpgpart_ulman.jpg